MEDİKAL CİLT BAKIMI


Anti-Aging Bakımlar

Yanlış beslenme, uyku problemleri, sigara, alkol, hava kirliliği, egzos gazları, ultraviole ışınlar, makyaj, yanlış kozmetik ürün kullanımı, cilt temizliği ve bakımının yapılmaması gibi nedenler cildimize zarar vererek erken yaşlanmamıza neden olur.

Yaşlanma belirtilerini azaltmak için serbest radikallerin verdiği zararı önleyen zengin vitaminler, büyüme faktörleri, hyaluranik asit ve anti-oksidan ürünler kullanarak cildin kolejen-elastik dengesi onarılır.

Size uygun anti-aging yöntemi tedavi protokolü uzmanımız tarafından belirlenecek.


AKNE TEDAVİSİ

Akneli cildin problemi olan sebum(yağ) problemini en aza indirmek amacıyla cilde uygun serumlar ve çeşitli kimyasal peeling yöntemleri kombine tedaviler uygulanmaktadır. Amaç ankeli cildin 3 temek etkeni olan aşırı sebum, aşırı hücre üretimi ve bakteriler üzerinde etki etmektedir. Size uygun tedavi protokolü için uzmanımıza danışınız.


LEKE TEDAVİSİ

Leke tedavisinde tek bir tedavi yöntemi mevcut değildir. Kişinin cilt yapısı ve lekenin derinliğine bağlı olarak bir yada birden fazla yöntem leke tedavisinde kullanılabilir. Bu yöntemle; enzimpeeling, kimyasal peeling, dermapen ile özel solisyon uygulamaları içermektedir.

Kullanılan güçlü oksidanlar, serumlar ile cilt tonunda aydınlanma ve oluşabilecek lekleri önlemektedir. Size uygun tedavi için uzmanımızla görüşün.